Paul-César Helleu
1859 Vannes - 1927 Paris
1449
48 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
28
12
Frankreich
2 Werke von Paul-César Helleu
6 Tage | Bonhams London
Paul César Helleu
Lot 64
Queen Alexandra
Drypoint in colours, circa 1901, on wove paper
€580 - 810
14 Tage | Sotheby's New York
Paul César Helleu
Lot 115
Jeune femme se coiffant
oil on paper laid down on canvas
€37.000 - 56.000
Gemerkt