Jacopo Robusti, gen. Tintoretto
1518 Venedig - 1594 Venedig
610
6 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
4
Italien
2 Werke von Jacopo Robusti, gen. Tintoretto
19 Tage | Christie's New York
STUDIO OF JACOPO TINTORETTO
Lot 82
€7.500 - 11.000
19 Tage | Christie's New York
CIRCLE OF JACOPO TINTORETTO
Lot 86
€14.000 - 19.000
Gemerkt