Jan van Goyen
1596 Leiden - 1656 Den Haag
540
37 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
10
27
1 Werk von Jan van Goyen
19 Tage | Christie's New York
JAN VAN GOYEN
Lot 17
Landscape with figures by a barn
oil on panel
€47.000 - 65.000
Gemerkt