Shusaku Arakawa
1936 Nagoya (Japan) - 2010 New York
4212
17 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
13
3
Japan
1 Werk von Shusaku Arakawa
18 Tage | Mallet Auction
Shusaku Arakawa
Lot 1057
AND/ OR IN PROFILE
, 1974
lithograph and screenprint in colours, with embossing and collage
€910 - 1.200
Gemerkt