Stand 20.09.2024
Moïse Kisling
Lot 85
Portrait, 1943
Lot 85
Portrait, 1943
Schätzpreis:
¥ 3.000.000 - 4.000.000
€ 19.000 - 25.000
Auktion: 20 Tage
Mallet Auction
Ort: Tokyo
Auktion: 10.10.2024
Auktionsnummer: Sale241010
Auktionsname: Modern and Contemporary Art
4 weitere Werke von Moïse Kisling
11 Tage | Desa Unicum
Mojzesz Kisling
50
Kwiaty w wazonie
coloured lithography/paper
€ 750 - 1.100
11 Tage | Desa Unicum
Mojzesz Kisling
51
Chłopiec w niebieskim berecie
coloured lithography/paper
€ 750 - 1.100
11 Tage | Desa Unicum
Mojzesz Kisling
47
Kwiaty przy oknie
coloured lithography/paper
€ 610 - 1.100
11 Tage | Desa Unicum
Mojzesz Kisling
49
Kwiaty w białym wazonie
coloured lithography/paper
€ 700 - 1.200
Moïse Kisling
Gemerkt