Stand 10.09.2024
Pierre Alechinsky
Lot 1709
“Dupue Bleu”
Ætsning i farver
66 x 49 cm
Lot 1709
“Dupue Bleu”
Ætsning i farver
66,0 x 49,0 cm
Schätzpreis:
kr 4.000 - 5.000
€ 540 - 670
Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Auktion: 24.09.2024
Auktionsnummer: 1008075
Auktionsname: House of Danske Bank – the online sale part II
4 weitere Werke von Pierre Alechinsky
4 Tage | Christie's Paris
Pierre Alechinsky
28
Sans titre
, 1974
encre de Chine et crayon sanguine sur écriture ancienne
€ 4.000 - 6.000
4 Tage | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
94
Macro litho
, 1967
Tekening op verfrommeld kristalpapier, geïsoleerd op zink, in offset gedrukt op stevig karton en gemonteerd op doek. Getekend, gedateerd 25 I 1967 Turijn en genummerd e.a
€ 6.000 - 8.000
4 Tage | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
95
Sans titre from Vulcanalyses
, 1971
Ets. Getekend en genummerd 54/60
€ 1.000 - 1.200
4 Tage | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
97
Rouleaux d'écriture
Paar verguld bronzen cilinders. Elk getekend en genummerd 45/150 met oprichtersstempel onder de voet
€ 3.000 - 5.000
Pierre Alechinsky
COBRA
Jeune Peinture Belge
Luminism / Amerikanischer Luminismus
Gemerkt