Stand 11.09.2024
Corneille
Lot 195-042069/0017
Beverloo) (Lüttich 1922-2010 Auvers-surOise) Le Femmes de la Bible
Terragraphie auf Karton (mit Sand angereicherte Siebdrucktechnik)
62 x 52 cm
Lot 195-042069/0017
62,0 x 52,0 cm
Schätzpreis:
€ 1.200
Auktion: 6 Tage
Auktion: 26.09.2024 15:24 Uhr
Auktionsnummer: 107605
signiert und datiert unten rechts: Corneille 2000
4 weitere Werke von Corneille
4 Tage | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Corneille
1763
“Le Fardée”
Litografi i farver
ab € 400
4 Tage | Bonhams Los Angeles
CORNEILLE
73
Petite rue dans Paris
, 1943
De eerste lithografie van de kunstenaar. Gerectificeerd, getekend en gedateerd
€ 600 - 800
4 Tage | Bonhams Los Angeles
CORNEILLE
118
La planche Rencontre de deux mondes ou l'aéroplane
, 1953
Kleurenlithografie. Getekend, getiteld, gedateerd en genummerd e/a. Imp Dorphinand, Parijs
€ 2.000 - 2.500
4 Tage | Bonhams Los Angeles
CORNEILLE
121
Des amants
, 1976
Gravure aquarellée à la main. Titrée
€ 1.800 - 2.400
Corneille
COBRA
Gemerkt