Stand 13.09.2024
RICHARD PRINCE
Lot 234
Double Splash
Acrylglas. Getekend op de achterkant en genummerd 6/6
80 x 80 cm
Lot 234
Double Splash
80,0 x 80,0 cm
Schätzpreis:
€ 800 - 1.200
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Verre Acrylique. Signé au dos et numéroté 6/6, Acrylic glass. Signed on the back and numbered 6/6
2 weitere Werke
4 Tage | Bonhams Los Angeles
RICHARD PRINCE
233
Splash
€ 1.000 - 2.000
4 Tage | Bonhams Los Angeles
RICHARD PRINCE
235
Double Splash
Zeefdruk. Editie van 25. Getekend bij de COA
€ 600 - 800
Gemerkt