Stand 13.09.2024
LUIS TOMASELLO
Lot 154
Grille Chromoplastique A, 2012
Meervoud in kunststof en aluminium. Getekend en genummerd 60/60. MAK, België
25.5 x 25.5 x 6 cm
Lot 154
25,5 x 25,5 x 6,0 cm
Schätzpreis:
€ 600 - 800
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Multiple en plastique et aluminium. Signé et numéroté 60/60. Ed. MAK, Multiple in plastic and aluminium. Signed and numbered 60/60. MAK
2 weitere Werke von LUIS TOMASELLO
4 Tage | Bonhams Los Angeles
LUIS TOMASELLO
153
Grille Chromoplastique B
, 2012
Meervoud in plastic en aluminium. Getekend en genummerd HC 5/5/. Ed. MAK, België
€ 600 - 800
4 Tage | Bonhams Los Angeles
LUIS TOMASELLO
155
Grille Chromoplastique C
, 2012
Meervoud in plastic en aluminium. Getekend en genummerd VI/X. Ed. MAK, België
€ 600 - 800
Gemerkt