Stand 16.09.2024
JO DELAHAUT
Lot 139
Portfolio, 1991
Zeefdruk in kleur. Geparafeerd en gedateerd
42 x 30 cm
Lot 139
Portfolio, 1991
42,0 x 30,0 cm
Schätzpreis:
€ 200 - 300
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Sérigraphie en couleur. Paraphée et datée, Silkscreen print in colour. Initialled and dated
5 weitere Werke von JO DELAHAUT
4 Tage | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
137
Signe Rouge-Noir
Zeefdruk op aluminium. Getiteld, verantwoord, getekend, gedateerd en genummerd I/X op de achterkant
€ 500 - 700
4 Tage | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
138
Sans titre
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 92/100
€ 200 - 400
4 Tage | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
140
Composition 679
Zeefdruk in kleur. Getekend, getiteld, gedateerd en genummerd 18/20
€ 200 - 300
4 Tage | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
141
ST
, 1987
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 46/75
€ 200 - 300
4 Tage | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
142
Portfolio
, 1991
€ 200 - 300
JO DELAHAUT
Art Abstrait
Gemerkt