Stand 13.09.2024
MIGUEL BERROCAL
Lot 131
Romeo e Giulietta
21 x 21 x 9 cm
Lot 131
Romeo e Giulietta
21,0 x 21,0 x 9,0 cm
Schätzpreis:
€ 1.500 - 2.500
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Sculpture en laiton poli composé de 16 éléments. Signée et numérotée 1641 d'une édition de 2000, Polished brass sculpture composed of 16 elements. Signed and numbered 1641 from an edition of 2000
5 weitere Werke von MIGUEL BERROCAL
4 Tage | Bonhams Los Angeles
MIGUEL BERROCAL
129
Micro David
, 1969
Pendentif sculpture démontable en bronze, acier inoxydable
€ 300 - 500
4 Tage | Bonhams Los Angeles
MIGUEL BERROCAL
130
Opus 115
, 1968
Puzzel sculptuur in verguld messing bestaande uit 60 elementen. Getekend en genummerd 540/2000
€ 1.500 - 2.500
4 Tage | Bonhams Los Angeles
MIGUEL BERROCAL
132
Goliath Opus 114
, 1968
Gepolijste messing sculptuur bestaande uit 80 elementen. Kan worden gedemonteerd en getransformeerd in 3 verschillende configuraties. Getekend en genummerd 826 uit een oplage van 2000. Stempel van de gieterij
€ 4.000 - 5.000
4 Tage | Bonhams Los Angeles
MIGUEL BERROCAL
133
Otto y Otra (Opus 348 and 349)
, 1987
Set van twee verguld bronzen sculpturen. Getekend en genummerd 319/999. Venturi Arte Gieterij
€ 1.500 - 2.000
4 Tage | Bonhams Los Angeles
MIGUEL BERROCAL
134
Richelieu, Opus 115
, 1968
€ 2.000 - 3.000
MIGUEL BERROCAL
Contempary art
Gemerkt