Stand 19.09.2024
BRAM VAN VELDE
Lot 112
MP 110, 1973
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 20/120. Imp. Pierre Badey Parijs
45.5 x 33.5 cm
Lot 112
MP 110, 1973
45,5 x 33,5 cm
Schätzpreis:
€ 250 - 350
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples: Private collection lots 1-68
Lithographie en couleur. Signée et numérotée 20/120. Imp. Pierre Badey Paris, Colour lithograph. Signed and numbered 20/120. Imp. Pierre Badey Paris
12 weitere Werke von BRAM VAN VELDE
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
100
Composition
, 1975
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 38/400
€ 250 - 350
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
101
MP 109, Nocturne
Kleurlithografie. Getekend en genummerd 131/300 Ed. Prisunic, Parijs
€ 400 - 500
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
102
MP 186
, 1975
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 66/100. Gedrukt door Pierre Badey
€ 300 - 400
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
103
MP 36
, 1966
Offset lithografie. Getekend en genummerd 17/80. Gedrukt door Fratelli Pozzo, Turijn [Rivière 36]
€ 400 - 500
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
104
MP 392. Vent de Sable
, 1981
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 12/100. Ed. Galerie Lelong, Parijs
€ 600 - 800
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
105
Matin
, 1969
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 282/300
€ 250 - 350
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
106
Composition
, 1975
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 44/90
€ 250 - 350
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
107
Composition
Lithografie op Japans papier. Getekend en genummerd 38/90
€ 200 - 300
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
108
Composition
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 83/120
€ 200 - 300
4 Tage | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
109
MP 180
, 1975
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 53/100
€ 200 - 300
BRAM VAN VELDE
Lyrische Abstraktion / abstraction lyrique
Tachismus
Gemerkt