Stand 16.09.2024
FELICIEN ROPS
Lot 76
Impudence
Colour etching and aquatint. Monogrammed in the plate. Titled. Stamped Georges Pellet publisher
26.8 x 17.6 cm
Lot 76
Impudence
26,8 x 17,6 cm
Schätzpreis:
€ 800 - 1.000
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
1 weiteres Werk von FELICIEN ROPS
4 Tage | Bonhams Los Angeles
FELICIEN ROPS
75
Incantation réhaussée
Ets in kleuren. Getekend in de plaat en genummerd 134/200. Gestempeld als uitgever Georges Pellet
€ 1.200 - 1.400
FELICIEN ROPS
Les Vingt / Société des Vingt / Les XX
Gemerkt