Stand 13.09.2024
PAUL DELVAUX
Lot 70
Salomé, 1982
Verrijkte lithografie. Getekend en genummerd 62/75. Droog stempel
65 x 46 cm
Lot 70
Salomé, 1982
65,0 x 46,0 cm
Schätzpreis:
€ 800 - 1.200
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Lithographie réhaussée. Signée et numérotée 62/75. Timbre sec, Enhanced lithograph. Signed and numbered 62/75. Dry stamp
3 weitere Werke von PAUL DELVAUX
4 Tage | Bonhams Los Angeles
PAUL DELVAUX
71
Le sommeil
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 40/75. Gedateerd in de plaat
€ 1.500 - 2.500
4 Tage | Bonhams Los Angeles
PAUL DELVAUX
72
Femmes au tabouret, décembre
, 1975
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 78/100
€ 800 - 1.200
5 Tage | Sotheby's New York
Paul Delvaux
67
L’Éventail (Jacob 21)
, 1968
lithograph printed in colors on Arches wove paper
€ 720 - 1.100
PAUL DELVAUX
Gemerkt