Stand 15.06.2024
LE CORBUSIER (CHARLES-ÉDOUARD JEANNERET-GRIS)
Lot 3282
Deux autres dames grecques, 1959
Öl auf Holz
22 x 27 cm
Lot 3282
Öl auf Holz
22,0 x 27,0 cm
Schätzpreis:
CHF 50.000 - 70.000
€ 52.000 - 72.000
Auktion: -95 Tage
Auktion: 21.06.2024 17:00 Uhr
Auktionsnummer: a209
Auktionsname: Impressionismus & Moderne
Verso betitelt, bezeichnet und datiert: "Deux autres Dames Grecques" / 22 / 27 pas signé /1959.
4 weitere Werke von LE CORBUSIER (CHARLES-ÉDOUARD JEANNERET-GRIS)
heute | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Le Corbusier
1705
“Totem”
Lithograph in colours
ab € 800
heute | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
116
La mer est toujours présente
Complete set van tien lithografieën. Gemonogrammeerd, getiteld, gedateerd en genummerd in de plaat. Exemplaar 61 op het colofon. Gedrukt door Michel Cassé Lithographe, Parijs. Verkocht met de originele canvas portfolio. Ed. Forces-Vives, Parijs
€ 1.800 - 2.500
heute | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
117
Entre-deux VII
, 1964
Lithografie op Arches papier. Getekend in de plaat en genummerd 7
€ 800 - 1.000
2 Tage | Freeman’s | Hindman’s Auction Chicago
Le Corbusier
115
Totem
, 1963
lithograph
€ 900 - 1.800
Cercle et Carré
Gemerkt