Stand 21.06.2024
Napoleon Orda
Lot 72
Odrzykoń niedaleko rzeki Wisłoki, 1875
lithography/paper
19.5 x 27 cm
Lot 72
lithography/paper
19,5 x 27,0 cm
Schätzpreis:
zł 600 - 1.200
€ 140 - 280
Auktion: 5 Tage
Desa Unicum
Ort: Piękna 1A, Warszawa
Auktion: 02.07.2024 19:00 Uhr
Auktionsnummer: 1528APP139
Auktionsname: Maps, city views and early modern graphics
Desa Unicum?
8 weitere Werke von Napoleon Orda
5 Tage | Desa Unicum
Napoleon Orda
67
Pałac w Krzywcu
, 1875
lithography/paper
€ 140 - 280
5 Tage | Desa Unicum
Napoleon Orda
68
Wołodarka
, 1875
lithography/paper
€ 140 - 280
5 Tage | Desa Unicum
Napoleon Orda
69
Strzyżawka
, 1875
lithography/paper
€ 140 - 280
5 Tage | Desa Unicum
Napoleon Orda
70
Międzybóż
, 1875
lithography/paper
€ 140 - 280
5 Tage | Desa Unicum
Napoleon Orda
71
Pałac w Spiczyńcach
, 1875
lithography/paper
€ 140 - 280
5 Tage | Desa Unicum
Napoleon Orda
64
Jazłowiec nad rzeką Olehowcem
, 1875
lithography/paper
€ 140 - 280
5 Tage | Desa Unicum
Napoleon Orda
65
Perypiatycha
, 1875
lithography/paper
€ 140 - 280
5 Tage | Desa Unicum
Napoleon Orda
66
Żółkiew
, 1875
lithography/paper
€ 140 - 280
Gemerkt