Stand 04.07.2024

Franz Giessel

Lot 194-027717/0040
Landschaft I
Wien

42 x 83.5 cm

Lot 194-027717/0040
Landschaft I
Wien
42,0 x 83,5 cm

Schätzpreis:
€ 450
Auktion: -75 Tage

Auktion: 23.07.2024 15:11 Uhr
Auktionsnummer: 106493
signiert: Giessel, rückseitig signiert und ortsbezeichnet: Giessel Franz