Ben Vautier
Lot 518
FLUXUS CONCERT „FINITO LA MUSICA“, 2002
Acryl auf Holzplatte mit Regal und Filzstift auf Musikspielzeug
40 x 50 x 23 cm
Lot 518
40,0 x 50,0 x 23,0 cm
Schätzpreis:
€ 7.000 - 10.000
Auktion: -122 Tage
Auktion: 24.05.2024 16:29 Uhr
Auktionsnummer: 105428
2 weitere Werke von Ben Vautier
morgen | Bonhams Los Angeles
BEN VAUTIER
197
Parfois je préfère les femmes à l'art
, 1984
Zeefdruk in kleuren. Gesigneerd en gedateerd in de plaat. Getekend en genummerd e/a 5/28
€ 600 - 800
morgen | Bonhams Los Angeles
BEN
199
Perdre son temps
Houten klok. Handgeschreven tekst. Getekend en genummerd 9/10
€ 600 - 800
Ben Vautier
Fluxus
Gemerkt