Stand 18.09.2024
Gene Davis
Lot 19
Castle Walk, 1983
acrylic on canvas
182,9 x 230,5 cm (72,0 x 90,8 in)
Lot 19
Castle Walk, 1983
acrylic on canvas
Schätzpreis:
US$ 40.000 - 60.000
€ 36.000 - 54.000
Freeman’s | Hindman’s Auction Chicago
Ort: Chicago
Auktion: 25.09.2024 15:00 Uhr
Auktionsnummer: 2051
Auktionsname: Post War and Contemporary Art
signed Gene Davis, dated and titled (verso)
1 weiteres Werk von Gene Davis
heute | Bonhams Los Angeles
GENE DAVIS
62
Sans titre
, 1973
Set van twee zeefdrukken. Getekend, gedateerd en genummerd 29/75
€ 600 - 800
Gene Davis
Color Field Painting
Post-Painterly Abstraction
Washington Color School
Gemerkt