Stand 19.09.2024
FERNANDEZ ARMAN
Lot 128
Broche
6.2 x 3.3 cm
Lot 128
Broche
6,2 x 3,3 cm
Schätzpreis:
€ 300 - 500
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples: Private collection lots 1-68
Broche/pendentif "violon découpé" en métal doré. Signé dans la broche. Cachet Ed. Arthus Bertrnad, Cut-out violin' brooch/pendant in gilt metal. Signed on the brooch. Stamped by Arthus Bertrnad
6 weitere Werke von FERNANDEZ ARMAN
morgen | Bonhams Los Angeles
FERNANDEZ ARMAN
127
Les violons
Meervoud in brons met gouden patina. Set van twee vioolschalen. Elke viool is getekend en genummerd 35/150. De editie van deze multiple is compleet als de twee violen samen worden gepresenteerd. Stempel van de gieterij. Uitgever: Jacques Putman, Parijs. Gieterij Valsuani, Parijs
€ 4.000 - 6.000
morgen | Tajan
ARMAN
51
Aqua Frago
, 2004
Tubes de peinture et acrylique dans une boîte en plexiglas
€ 5.000 - 7.000
morgen | Tajan
ARMAN
46
David
, 1994
Bronze à patine brune
€ 500 - 800
morgen | Tajan
ARMAN
48
Carte de voeux
, 2003
Carton découpé, aluminium et papier
€ 600 - 800
7 Tage | Sotheby's New York
Arman
536
The Parrot (Concrete Lyrics)
, 1974
broken violin and case embedded in concrete, in a wood box
€ 18.000 - 27.000
7 Tage | Sotheby's New York
Arman
531
Art Books
artbooks, resin and Plexiglas
€ 18.000 - 27.000
FERNANDEZ ARMAN
Neo-Dada / Neodadaismus
Nouveau Réalisme / Neuer Realismus / Neo-Dada
Serial Art / Serielle Kunst
Gemerkt