Stand 17.09.2024
ARMAN
Lot 51
Aqua Frago, 2004
Tubes de peinture et acrylique dans une boîte en plexiglas
74 x 42 x 10 cm
Lot 51
Aqua Frago, 2004
74,0 x 42,0 x 10,0 cm
Schätzpreis:
€ 5.000 - 7.000
Tajan
Ort: Paris, FR
Auktion: 24.09.2024 14:00 Uhr
Auktionsnummer: 2433
Auktionsname: ART MODERNE & CONTEMPORAIN
Signée et numérotée XIV/XXX. Paint tubes and acrylic in a plexiglas box; signed and numbered XIV/XXX; from an edition of 99 + 20 EA + 30 numbered I/XXX to XXX/XXX
6 weitere Werke von ARMAN
morgen | Bonhams Los Angeles
FERNANDEZ ARMAN
127
Les violons
Meervoud in brons met gouden patina. Set van twee vioolschalen. Elke viool is getekend en genummerd 35/150. De editie van deze multiple is compleet als de twee violen samen worden gepresenteerd. Stempel van de gieterij. Uitgever: Jacques Putman, Parijs. Gieterij Valsuani, Parijs
€ 4.000 - 6.000
morgen | Bonhams Los Angeles
FERNANDEZ ARMAN
128
Broche
€ 300 - 500
morgen | Tajan
ARMAN
46
David
, 1994
Bronze à patine brune
€ 500 - 800
morgen | Tajan
ARMAN
48
Carte de voeux
, 2003
Carton découpé, aluminium et papier
€ 600 - 800
7 Tage | Sotheby's New York
Arman
536
The Parrot (Concrete Lyrics)
, 1974
broken violin and case embedded in concrete, in a wood box
€ 18.000 - 27.000
7 Tage | Sotheby's New York
Arman
531
Art Books
artbooks, resin and Plexiglas
€ 18.000 - 27.000
ARMAN
Neo-Dada / Neodadaismus
Nouveau Réalisme / Neuer Realismus / Neo-Dada
Serial Art / Serielle Kunst
Gemerkt