Stand 01.05.2024
John Behan, R.H.A.
Lot 28
Wheeled Oarboat, 2022
bronze
66 x cm
Lot 28
Wheeled Oarboat, 2022
bronze
66,0 x cm
Schätzpreis:
€ 5.000 - 7.000
Auktion: -12 Tage
Sotheby's Paris
Auktion: 02.05.2024 14:00 Uhr
Auktionsnummer: PF2476
Auktionsname: Irish Art
Sotheby's Paris?
signed and dated 2022, signé and daté 2022
Gemerkt