Stand 07.09.2024
Pierre Alechinsky
Lot 28
Sans titre, 1974
encre de Chine et crayon sanguine sur écriture ancienne
30.7 x 20.3 cm
Lot 28
Sans titre, 1974
30,7 x 20,3 cm
Schätzpreis:
€ 4.000 - 6.000
Auktion: 2 Tage
Christie's Paris
Auktion: 24.09.2024
Auktionsnummer: 23454
Auktionsname: Collection Paul et Jacqueline Duchein, Le Théâtre de l'imaginaire
Christie's Paris?
signé et daté 'Alechinsky 1974' (en bas à droite). signed and dated 'Alechinsky 1974' (lower right)
4 weitere Werke von Pierre Alechinsky
2 Tage | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Pierre Alechinsky
1709
“Dupue Bleu”
Ætsning i farver
€ 540 - 670
2 Tage | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
94
Macro litho
, 1967
Tekening op verfrommeld kristalpapier, geïsoleerd op zink, in offset gedrukt op stevig karton en gemonteerd op doek. Getekend, gedateerd 25 I 1967 Turijn en genummerd e.a
€ 6.000 - 8.000
2 Tage | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
95
Sans titre from Vulcanalyses
, 1971
Ets. Getekend en genummerd 54/60
€ 1.000 - 1.200
2 Tage | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
97
Rouleaux d'écriture
Paar verguld bronzen cilinders. Elk getekend en genummerd 45/150 met oprichtersstempel onder de voet
€ 3.000 - 5.000
Pierre Alechinsky
COBRA
Jeune Peinture Belge
Luminism / Amerikanischer Luminismus
Gemerkt