Stand 19.09.2024
FRANK STELLA
Lot 46
Avicenna from aluminium series, 1970
Lithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 25/75. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS70-318)
41 x 56 cm
Lot 46
41,0 x 56,0 cm
Schätzpreis:
€ 1.800 - 2.500
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples: Private collection lots 1-68
Lithographie. Signée, datée et numérotée 25/75. Timbre sec. Ed. Gemini G.E.L, Lithograph. Signed, dated and numbered 25/75. Dry stamp. Ed. Gemini G.E.L
33 weitere Werke von FRANK STELLA
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
26
York Factory II
, 1974
Zeefdruk in 53 kleuren. Getekend, gedateerd en genummerd 83/100. Ed. Gemini G.E.L., LA (n°FS 73-5090) (Cat.567)
€ 8.000 - 12.000
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
28
Leo Castelli from Purple Series
€ 1.500 - 2.500
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
29
Ileana Sonnabend from purple series
€ 1.500 - 2.000
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
30
Kay Bearman from purple series
€ 1.500 - 2.000
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
31
Black Adder from V series
, 1968
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd T.P V. Droogstempel. Gemini G.E.L., LA FS 67-154
€ 5.000 - 8.000
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
32
Itata from V series
, 1967
€ 3.000 - 5.000
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
33
Sanbornville from the Eccentric Polygons series
, 1974
€ 2.000 - 3.000
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
34
Wolfeboro from Eccentric Polygons
, 1974
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 42/100. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS67-115)
€ 2.500 - 3.500
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
35
Moultonboro from Eccentric Polygons
, 1974
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 40/100. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS67-112)
€ 2.500 - 3.500
morgen | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
36
Creede I from Copper series
€ 1.000 - 1.500
FRANK STELLA
Hard Edge
Minimal Art
New York School
Post-Painterly Abstraction
Systemic Painting
Gemerkt