Stand 10.09.2024
Carl-Henning Pedersen
Lot 1724
Three compositions
Lithograph in colours
86 x 60 cm
Lot 1724
Three compositions
Lithograph in colours
86,0 x 60,0 cm
Schätzpreis:
kr 3.000
€ 402
Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Auktion: 24.09.2024
Auktionsnummer: 1008075
Auktionsname: House of Danske Bank – the online sale part II
Signed Carl-Henning Pedersen 1982, Prøvetryk
1 weiteres Werk von Carl-Henning Pedersen
heute | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Carl-Henning Pedersen
1711
To figurkompositioner
Ætsninger i farver
€ 540 - 670
Carl-Henning Pedersen
COBRA
Gemerkt