Stand 19.09.2024
MARCEL BROODTHAERS
Lot 175
Ein Eisenbahnüberfall (Une attaque de chemin de fer), 1972
Set van drie offsetdrukken. Beperkte oplage van 100 stuks. Uitgever: Galerie Heiner Friedrich, München
84 x 56 cm
Lot 175
84,0 x 56,0 cm
Schätzpreis:
€ 2.000 - 3.000
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples: Private collection lots 1-68
Set of three offset prints. Limited edition of 100. Publisher: Galerie Heiner Friedrich
7 weitere Werke von MARCEL BROODTHAERS
3 Tage | Bonhams Los Angeles
MARCEL BROODTHAERS
176
Comédie
, 1974
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 113/120
€ 1.000 - 2.000
3 Tage | Bonhams Los Angeles
MARCEL BROODTHAERS
177
Sans titre
, 1974
Offset print combining the various illustrations featured in the exhibition catalogue for the Palais des Beaux-Arts in Brussels in 1974. Copyright by the artist lower right
€ 400 - 600
3 Tage | Bonhams Los Angeles
MARCEL BROODTHAERS
178
24 Images par seconde
35 mm zwart-wit film en potlood op kaart. Getiteld, gedateerd, gemonogrammeerd, verantwoord en genummerd Exempalire III/X. Ed. Galerie Folker Skulima, Berlijn
€ 8.000 - 10.000
3 Tage | Bonhams Los Angeles
MARCEL BROODTHAERS
179
Gedicht - Poem - Poème / Change - Exchange - Wechsel
, 1973
Set van twee zeefdrukken. Gemonogrammeerd, gedateerd en genummerd 32/100
€ 8.000 - 10.000
3 Tage | Bonhams Los Angeles
MARCEL BROODTHAERS
180
Museum - Museum
Set van twee lithografieën offset. Gemonogrammeerd, gedateerd en genummerd 37/100
€ 4.000 - 6.000
3 Tage | Bonhams Los Angeles
MARCEL BROODTHAERS
181
La souris écrit rat
, 1974
Letterpress en offset litho in zwart. Gejusteerd, gemonogrammeerd, gedateerd en genummerd 82/150. Uitgegeven door de Association pour les expositions du Palais des Beaux-Arts, Brussel, en de kunstenaar
€ 2.000 - 3.000
11 Tage | Van Ham Kunstauktionen
Marcel Broodthaers
83
Departement des Aigles
, 1968
3 envelopes and 3 post cards
€ 3.000 - 5.000
MARCEL BROODTHAERS
Konzeptkunst / Conceptual Art / Concept Art
Gemerkt