Stand 16.09.2024
ANTONIO CALDERARA
Lot 55
Spazio continuo a quadrati, 1965
Zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 33/50
40 x 38.5 cm
Lot 55
40,0 x 38,5 cm
Schätzpreis:
€ 250 - 350
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Sérigraphie en couleur. Signée, datée et numérotée 33/50, Silkscreen print in colour. Signed, dated and numbered 33/50
1 weiteres Werk von ANTONIO CALDERARA
4 Tage | Bonhams Los Angeles
ANTONIO CALDERARA
54
In quadroto quadrati
, 1966
Set van twee zeefdrukken. Getekend, gedateerd en genummerd respectievelijk 35/50 en 40/50
€ 500 - 600
ANTONIO CALDERARA
Konstruktivismus
Gemerkt