Stand 16.09.2024
CLAIRE TABOURET
Lot 222
The Dock, 2022
Zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 52/75
35.5 x 80.5 cm
Lot 222
The Dock, 2022
35,5 x 80,5 cm
Schätzpreis:
€ 2.000 - 3.000
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 24.09.2024 12:30 Uhr
Auktionsnummer: 29843
Auktionsname: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Sérigraphie en couleur. Signée, datée et numérotée 52/75, Silkscreen in colour. Signed, dated and numbered 52/75
3 weitere Werke von CLAIRE TABOURET
4 Tage | Bonhams Los Angeles
CLAIRE TABOURET
223
The Spell
, 2022
Zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 37/75
€ 2.500 - 3.500
11 Tage | Christie's Paris
CLAIRE TABOURET
414
Les Madones (Étude 3)
, 2014
oil and fluorescent paint on canvas
€ 36.000 - 54.000
34 Tage | Bonhams Los Angeles
CLAIRE TABOURET
Self-Portrait with a Hood (Pink)
, 2021
Impression digitale sur Hahnemühle Museum
€ 800 - 1.200
CLAIRE TABOURET
Gemerkt