signed and dated lower: 'RATAJSKI '85 '22'. signed, dated and described on the reverse: 'SŁAWOMIR | RATAJSKI | "ZAKLINACZ" | '85-'22 | olej, płótno | 150 x 110'
Kunstauktionen - aus der ganzen Welt - auf einen Blick !