Stand 30.05.2024
Salvador Dalí
Lot 13
Solitude paranoïaque-critique (Paranoiac-Critical Solitude), 1935
Öl auf Holz
19 x 23 cm
Lot 13
Öl auf Holz
19,0 x 23,0 cm
Schätzpreis:
CHF 1.500.000 - 2.000.000
€ 1.500.000 - 2.000.000
Auktion: -97 Tage
Artcurial Beurret Bailly Widmer
Auktion: 19.06.2024
Auktionsname: Moderne & Zeitgenössische Kunst
unten in der Mitte bezeichnet, signiert und datiert Gala Salvador Dalí 1935
96 weitere Werke von Salvador Dalí
heute | Christie's Paris
Salvador Dalí
19
Étude
graphite sur papier
€ 6.000 - 8.000
heute | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
83
Les songes Drolatiques de Pantagruel
, 1973
Set van 25 lithografieën op Japans papier in een canvas portfolio. Getekend en genummerd 37/50. Celami, Genève
€ 5.000 - 7.000
heute | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALI
84
Le spectre du Sex Appeal (after)
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd EA
€ 300 - 500
heute | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
85
Les premiers jours du printemps (after)
€ 300 - 500
heute | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
86
Rapt d'Europe par Zeus
Kleurets. Getekend en genummerd 85/150
€ 400 - 600
heute | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
87
Asher from les 12 tribus d'Israël
, 1973
Kleurets. Getekend en genummerd 14/195. Ed. Transworld Art, New York
€ 300 - 500
heute | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
135
Castor et Polux
, 1974
Sold with covers and candle holders
€ 1.500 - 2.500
morgen | Heritage Auctions
Salvador Dalí
40022
Stillness of Time, from Time
, 1976
Photolithograph in colors on Arches paper
€ 3.600 - 5.400
morgen | Heritage Auctions
Salvador Dalí
40023
Sigismund dans la cour, from La vida es sueño
, 1973
Engraving with color on wove paper
€ 540 - 720
morgen | Heritage Auctions
Salvador Dalí
40024
American Clock, from Time
, 1976
€ 900 - 1.400
Salvador Dalí
Gemerkt