Stand 22.05.2024
Robert LONGO
Lot 671
The Entertainer, 1986
lithograph with hand-color
76.3 x 57 cm
Lot 671
The Entertainer, 1986
lithograph with hand-color
76,3 x 57,0 cm
Schätzpreis:
¥ 100.000 - 150.000
€ 590 - 880
Auktion: -24 Tage
Mainichi Auction
Ort: Tokyo Mainichi Auction House
Auktion: 23.05.2024 17:00 Uhr
Auktionsnummer: 781
Auktionsname: Mainichi Auction
Mainichi Auction?
signed
signed
Robert LONGO
Appropriation Art
Fotorealismus
New Image Painting
Pictures Generation
Gemerkt