Stand 30.05.2024
Paul Delvaux
Lot 15
La petite fille, 1954
Öl auf Holz
159.5 x 33.5 cm
Lot 15
La petite fille, 1954
Öl auf Holz
159,5 x 33,5 cm
Schätzpreis:
CHF 120.000 - 160.000
€ 121.000 - 162.000
Auktion: -95 Tage
Artcurial Beurret Bailly Widmer
Auktion: 19.06.2024
Auktionsname: Moderne & Zeitgenössische Kunst
4 weitere Werke von Paul Delvaux
2 Tage | Bonhams Los Angeles
PAUL DELVAUX
70
Salomé
, 1982
Verrijkte lithografie. Getekend en genummerd 62/75. Droog stempel
€ 800 - 1.200
2 Tage | Bonhams Los Angeles
PAUL DELVAUX
71
Le sommeil
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 40/75. Gedateerd in de plaat
€ 1.500 - 2.500
2 Tage | Bonhams Los Angeles
PAUL DELVAUX
72
Femmes au tabouret, décembre
, 1975
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 78/100
€ 800 - 1.200
3 Tage | Sotheby's New York
Paul Delvaux
67
L’Éventail (Jacob 21)
, 1968
lithograph printed in colors on Arches wove paper
€ 720 - 1.100
Paul Delvaux
Gemerkt