Stand 15.06.2024
LE CORBUSIER (CHARLES-ÉDOUARD JEANNERET-GRIS)
Lot 3270
Nature morte à la lanterne, 1940
Öl auf Leinwand
46 x 38 cm
Lot 3270
Öl auf Leinwand
46,0 x 38,0 cm
Schätzpreis:
CHF 90.000 - 120.000
€ 93.000 - 124.000
Auktion: -93 Tage
Auktion: 21.06.2024 17:00 Uhr
Auktionsnummer: a209
Auktionsname: Impressionismus & Moderne
Oben rechts monogrammiert und datiert: L-C. 40. Verso gewidmet, signiert und mit Datum der Widmung: A Maurice / de Montmollin / amicalement / Le Corbusier / 1946.
4 weitere Werke von LE CORBUSIER (CHARLES-ÉDOUARD JEANNERET-GRIS)
2 Tage | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Le Corbusier
1705
“Totem”
Lithograph in colours
ab € 800
2 Tage | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
116
La mer est toujours présente
Complete set van tien lithografieën. Gemonogrammeerd, getiteld, gedateerd en genummerd in de plaat. Exemplaar 61 op het colofon. Gedrukt door Michel Cassé Lithographe, Parijs. Verkocht met de originele canvas portfolio. Ed. Forces-Vives, Parijs
€ 1.800 - 2.500
2 Tage | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
117
Entre-deux VII
, 1964
Lithografie op Arches papier. Getekend in de plaat en genummerd 7
€ 800 - 1.000
4 Tage | Freeman’s | Hindman’s Auction Chicago
Le Corbusier
115
Totem
, 1963
lithograph
€ 900 - 1.800
Cercle et Carré
Gemerkt