Stand 15.07.2024
JO DELAHAUT
Lot 66
Composition abstraite
Oil on canvas
100 x 80 cm
Lot 66
Composition abstraite
Oil on canvas
100,0 x 80,0 cm
Schätzpreis beim Auktionshaus anfragen
Auktion: -98 Tage
Ort: Brussels, Chaussée de Charleroi
Auktion: 17.06.2024 14:00 Uhr
Auktionsnummer: 29842
Auktionsname: Belgian & Contemporary Art
Signé et daté en bas à droite, Signed and dated lower right
6 weitere Werke von JO DELAHAUT
morgen | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
137
Signe Rouge-Noir
Zeefdruk op aluminium. Getiteld, verantwoord, getekend, gedateerd en genummerd I/X op de achterkant
€ 500 - 700
morgen | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
138
Sans titre
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 92/100
€ 200 - 400
morgen | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
139
Portfolio
, 1991
Zeefdruk in kleur. Geparafeerd en gedateerd
€ 200 - 300
morgen | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
140
Composition 679
Zeefdruk in kleur. Getekend, getiteld, gedateerd en genummerd 18/20
€ 200 - 300
morgen | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
141
ST
, 1987
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 46/75
€ 200 - 300
morgen | Bonhams Los Angeles
JO DELAHAUT
142
Portfolio
, 1991
€ 200 - 300
JO DELAHAUT
Art Abstrait
Gemerkt