Stand 09.06.2024
Arman
Lot 116
Archets, 1970
huile et encre sérigraphique sur toile
207 x 154 cm
Lot 116
Archets, 1970
207,0 x 154,0 cm
Schätzpreis:
€ 15.000 - 20.000
Auktion: -110 Tage
Christie's Paris
Auktion: 06.06.2024
Auktionsnummer: 23440
Auktionsname: Collection Renault, Un temps d'avance
Christie's Paris?
signé 'Arman' (en bas à gauche). signed 'Arman' (lower left)
7 weitere Werke von Arman
heute | Bonhams Los Angeles
FERNANDEZ ARMAN
127
Les violons
Meervoud in brons met gouden patina. Set van twee vioolschalen. Elke viool is getekend en genummerd 35/150. De editie van deze multiple is compleet als de twee violen samen worden gepresenteerd. Stempel van de gieterij. Uitgever: Jacques Putman, Parijs. Gieterij Valsuani, Parijs
€ 4.000 - 6.000
heute | Bonhams Los Angeles
FERNANDEZ ARMAN
128
Broche
€ 300 - 500
heute | Tajan
ARMAN
51
Aqua Frago
, 2004
Tubes de peinture et acrylique dans une boîte en plexiglas
€ 5.000 - 7.000
heute | Tajan
ARMAN
46
David
, 1994
Bronze à patine brune
€ 500 - 800
heute | Tajan
ARMAN
48
Carte de voeux
, 2003
Carton découpé, aluminium et papier
€ 600 - 800
6 Tage | Sotheby's New York
Arman
536
The Parrot (Concrete Lyrics)
, 1974
broken violin and case embedded in concrete, in a wood box
€ 18.000 - 27.000
6 Tage | Sotheby's New York
Arman
531
Art Books
artbooks, resin and Plexiglas
€ 18.000 - 27.000
Arman
Neo-Dada / Neodadaismus
Nouveau Réalisme / Neuer Realismus / Neo-Dada
Serial Art / Serielle Kunst
Gemerkt