Stand 16.05.2024

Ubekendt maler, 19. årh.s slutning

Lot 197
Et par paneler med putti og blomsterranker
Olie på lærred

96 x 56 cm

Lot 197
Olie på lærred
96,0 x 56,0 cm

Schätzpreis: kr 6.000
€ 804
Auktion: -21 Tage

Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S

Auktion: 27.05.2024
Auktionsnummer: 1007945
Auktionsname: Paintings, furniture and varia