Salvador Dali
Lot 195-041443/0001
Lady Dulcinea
Radierung/Aquatinta auf Arches(Wasserzeichen oben rechts)
40 x 44.5 cm
Lot 195-041443/0001
Lady Dulcinea
40,0 x 44,5 cm
Schätzpreis:
€ 500
Auktion: -94 Tage
Auktion: 20.06.2024 15:17 Uhr
Auktionsnummer: 105176
signiert unten rechts: Dali
signiert unten rechts: Dali
95 weitere Werke von Salvador Dali
2 Tage | Christie's Paris
Salvador Dalí
19
Étude
graphite sur papier
€ 6.000 - 8.000
2 Tage | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
83
Les songes Drolatiques de Pantagruel
, 1973
Set van 25 lithografieën op Japans papier in een canvas portfolio. Getekend en genummerd 37/50. Celami, Genève
€ 5.000 - 7.000
2 Tage | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALI
84
Le spectre du Sex Appeal (after)
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd EA
€ 300 - 500
2 Tage | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
85
Les premiers jours du printemps (after)
€ 300 - 500
2 Tage | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
86
Rapt d'Europe par Zeus
Kleurets. Getekend en genummerd 85/150
€ 400 - 600
2 Tage | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
87
Asher from les 12 tribus d'Israël
, 1973
Kleurets. Getekend en genummerd 14/195. Ed. Transworld Art, New York
€ 300 - 500
2 Tage | Bonhams Los Angeles
SALVADOR DALÍ
135
Castor et Polux
, 1974
Sold with covers and candle holders
€ 1.500 - 2.500
3 Tage | Heritage Auctions
Salvador Dalí
40022
Stillness of Time, from Time
, 1976
Photolithograph in colors on Arches paper
€ 3.600 - 5.400
3 Tage | Heritage Auctions
Salvador Dalí
40023
Sigismund dans la cour, from La vida es sueño
, 1973
Engraving with color on wove paper
€ 540 - 720
3 Tage | Heritage Auctions
Salvador Dalí
40024
American Clock, from Time
, 1976
€ 900 - 1.400
Salvador Dali
Gemerkt